Crt. Echipa Nume Nume Cursa Categoria Aprobat
1 Radars Mihalea Ana-Maria Skowronski Vlad-Andrei Marathon 3200 Mixt
2 Maratonistii Rauta Bogdan Gavril Ducu Marathon 3200 Masculin
3 RC Team Poting Razvan Bodea Cristian Marathon 7500 Masculin
4 The Forties Bustan Cosmin Filip Ilie Marathon 1600 Masculin
5 KukiMukik Gabor Henezi Gergo Herbak Marathon 7500 Masculin
6 Tiribom-ciribom Ghiurca Iuliana Saksa Oscar Marathon 1600 Mixt
7 ZuMont Team Miulescu Andrei Mateiu Florentina Marathon 3200 Mixt In asteptare
8 GUSTERII BEDETTI LUCA CRUCIAT DAN – ALEXANDRU Marathon 7500 Masculin In asteptare
9 Globetrotter Dudes Anton Flavius Ciprian D’Abreo Jason Charles Marathon 1600 Masculin
10 Globetrotter Dudes Anton Flavius Ciprian D’Abreo Jason Charles Marathon 1600 Masculin In asteptare
11 TEAM AD Radulescu Liviu Gabriel Iordache Mihai Marathon 1600 Masculin
12 Căprioara și Ursu’ Marghidanu Denisa Bondoc Liviu Marathon 3200 Mixt In asteptare
13 Gravity Team Ilie Razvan Dobra Horatiu Marathon 3200 Masculin
14 Endava Sarateanu Daniel Tundrea Adrian Marathon 1600 Masculin
15 321sport Restivan Radu Ciuca Cristian Marathon 3200 Masculin
16 Timizii Dobrea Alexandru Stancu Valeriu Marathon 1600 Masculin
17 Veveritele Ambitioase Riglea Esmeralda Laura Cristina Popescu Marathon 1600 Feminin
18 Old Boys 100 Manea Gheorghe Ciulei Tomiță Marathon 7500 Masculin In asteptare
19 Socatele Negru Stinga Gheorghe Cristinel Balogh Arpad Marathon 3200 Masculin In asteptare
20 Sarto Voloaga Radu Dragan Alexandru Marathon 3200 Masculin
21 Phoenix Stefan Valentin Vintila Liviu Marathon 3200 Masculin
22 ZenFire Zamfira Silvestru Nichita Ileana Mihaela Marathon 1600 Mixt
23 Carpii Andreea Badea Constantin Ivan Marathon 3200 Mixt In asteptare
24 Albota Dudas Dan Bucur Laurentiu Ciprian Marathon 3200 Masculin
25 Team 2 Briscan Alexandru-Levi Tanase Andrei-Eugen Marathon 3200 Masculin
26 Obositii Contraataca Trascu Ovidiu Surubaru Adrian Marathon 7500 Masculin
27 What’s That? Nedjalkov Balázs Nyakas Gabor Marathon 8500 Masculin
28 Ursul Pacalit De Vulpe Todorut Anca Vaidasigan Dinu Marathon 1600 Mixt
29 TL02 Secui Catalin Stefan Lucian Iulian Marathon 3200 Masculin
30 WESOUND Ghetu Florin Anton Sergiu Marathon 1600 Masculin In asteptare
31 Omu’ Si Poteca Alexandru Nicolae Donciu Cristina Marathon 7500 Mixt
32 Drosophilele Maroiu Monica Lutic Roxana Marathon 7500 Feminin
33 Corporate Dogs Stroe Adrian Petrache Ionut-Alexandru Marathon 1600 Masculin
34 Puii Șoimilor Lupa Elena – Raluca Balinca Ana Maria Marathon 1600 Feminin
35 Be Fit Marin Luiza Valentina Popescu Cezar Marathon 7500 Mixt
36 IA SI Urca! Vieru Ludovic Paltinel Iustin Marathon 1600 Masculin
37 Acvila Farcas Irina Ivanescu Irinel Marathon 1600 Mixt In asteptare
38 Arțarii Bălănean Ligia-Ioana Cătuna Mihai Marathon 3200 Mixt
39 Toate Panzele Sus Tabirca Daniel Dinu Marius Marathon 7500 Masculin
40 Vrabiutele Pana Aura Nastase Irina Marathon 1600 Feminin
41 MAD Team Dumitru Adi Ivaniciuc Marius Marathon 3200 Masculin
42 Las Poderosas Holhos Iulia Avram Ileana Marathon 3200 Feminin
43 DincoloDePod Luca Marius Deva Dan-Cristian Marathon 3200 Masculin
44 Nasa Si Cu Finul Dumitrescu Georgiana Chihaia Adrian Marathon 3200 Mixt
45 Holbosenii Scurtu Paul Dumitrescu Vlad Marathon 3200 Masculin
46 GoHard Or GoHome Buliga Corneliu Udeanu Adelin Marathon 7500 Masculin In asteptare
47 SCAPATII_2 Paraschivescu Ovidiu Gheorghiu Bogdan Marathon 1600 Masculin
48 SCAPATII_1 Andronache Marius Zamfir Alexandru Marathon 1600 Masculin
49 Dinutii Dimcica Tudor Nanuti Diana Maria Marathon 1600 Mixt
50 Juniorii Hategan Corina Hategan Victor Marathon 1600 Mixt
51 Ciucas X3 Girls Craiciu Cristina Stan Simina Marathon 3200 Feminin
52 Un Grup Mandru Aldea Dragos Grama Tudor Cezar Marathon 3200 Masculin
53 RunMoldova Iulian Berco Sergiu Ipatii Marathon 7500 Masculin
54 Sandwich Brothers Vieru Daniel Vieru Cristina Marathon 7500 Mixt
55 Solcanii Solcan Nicoleta Gabriela Solcan Ion Marathon 1600 Mixt
56 Montania Bildea Teodor Stefan Bildea Monica Marathon 1600 Mixt
57 Wai Shamar Munteanu Bogdan Parlog Adina Marathon 1600 Mixt
58 Rainbow Crash Mirica Adrian Dureci Ruxandra Marathon 8500 Mixt
59 Alergăm Prin Pădure Olteanu Ionut-Iulian Pamfir Lucian Marathon 3200 Masculin
60 Titanii La Omu Anghel Costica Ilie Marcel Marathon 8500 Masculin
61 AMICII TIBA ADRIAN Curcan Costica Marathon 1600 Masculin
62 Supercalifragilisticexpialidocious Bitoi Cristian Farcas George Ovidiu Marathon 3200 Masculin
63 No Name Marusceac Ana Agapie Andrei Marathon 1600 Mixt
64 Geografii Vlad Marius Daniel Furlan Andreea Marathon 1600 Mixt
65 Muntele Si Marea Lificiu Iuliana Aparece Emanoil Marathon 8500 Mixt
66 OM Trai Si OM Vedea Focsa Oana-Catalina Persoiu Dragos Nicolae Marathon 3200 Mixt
67 IASI Alearga Agafite Ionut Marius Tofan Constantin Marathon 7500 Masculin
68 Clanul Lupilor Lupa Adriana Paduraru Emilia Eugenia Marathon 1600 Feminin
69 Racheta Mocanu Adrian Logofatu Marian Marathon 3200 Masculin
70 T&T Tesedeanu Costin Timpascu Livia Marathon 3200 Mixt
71 Medicina SAS Mihai Catalin Ginghina Octav Marathon 1600 Masculin
72 Adolescentii IA’SI Urca! Borta Marius-Daniel Chihaia Maria Marathon 7500 Mixt
73 Tineretului Team Sofronie Sebastian Cretu Bogdan Marathon 3200 Masculin
74 NotFastJustFurious Fibrich Vlad Preda Mihai Marathon 1600 Masculin
75 Parsii Alpini Jianu Mihaela Bibire Liviu Alexandru Marathon 1600 Mixt
76 Doi Flacai Moise Emil Arghiroiu Cristian Marathon 3200 Masculin
77 Rusu Rusu Cosmin Rusu Sanda Viorelia Marathon 1600 Mixt
78 Nu Ne Temem De Bau-bau Nastas Diana Camenscic Alexei Marathon 1600 Mixt
79 Melcozaurii Ambrus Kalman Slusarciuc Andrei Marathon 7500 Masculin In asteptare
80 Team LAMA Ursu Alexandru Draghici Razvan Marathon 3200 Masculin
81 Rookies Mandreanu Diana Mandreanu Petru Marathon 1600 Mixt
82 HaicuPuiu Nicolau Mihaela-Alexandra Nistoreanu Bogdan Marathon 3200 Mixt
83 HAIDUCII Epure Bogdan Gidescu Iulian Marathon 3200 Masculin
84 Vladamicii Vlad Ionela Adam Viorel Marathon 3200 Mixt
85 Mă Dor Toate Crismariu Petrica Istrate Cornel Marathon 8500 Masculin
86 RupiCapra Team Vezentan Laurentiu Papp Csaba Marathon 7500 Masculin
87 Un Cal S’o Martoaga Buse Laurentiu Valentin Turcu Stan Marathon 8500 Masculin
88 Kriszti&Laci Pentek Laszlo Bartha Krisztian Marathon 1600 Masculin
89 Humans On Bicycles Agache Cristian Cuciug Mateiu Marathon 1600 Masculin
90 Bucovina Sport Team Lucaci Ionut Marius Oprea Alexandru Marathon 7500 Masculin
91 Temerarii Florea Luciana Capusan Razvan Marathon 3200 Mixt
92 Cholitas De Romania Haeni Katharina Malai Viorica Marathon 3200 Feminin In asteptare
93 Bălănel și Miaunel Cojocaru Aurelian Vasilief Horia Marathon 8500 Masculin
94 Chakra Marasescu Dragos Puica Florin Marathon 1600 Masculin
95 Jedi Runners Buda Ovidiu Marossy Jozsef Marathon 3200 Masculin
96 Bișnițarii Petrea Serban Nechifor Sebastian Marathon 3200 Masculin
97 The Forest Runners Nimara Alexandru Stupu Petru Vasile Marathon 7500 Masculin
98 MM & MA Milos Mioara Milos Aurelian Marathon 7500 Mixt
99 Ultima#Speranta Nica Razvan Dan Mircea Marathon 7500 Masculin
100 MEK_NYK OPREA CORNELIA NADIA MOVILEANU ILIE VIOREL Marathon 7500 Mixt In asteptare
101 Double Trouble Vasile Liviu Popescu Daniel Marathon 3200 Masculin
102 Fratii Buldozer Mihalcioiu Ciprian Lucian Bucur Alexandru Daniel Marathon 1600 Masculin
103 Team Medias Radu Gheorghe Cristian Totan Constantin Ioan Marathon 7500 Masculin
104 Sport Virus / Kiga Bimbi Ciulei Ioana Badea Gina Marathon 3200 Feminin
105 Happy Trail Mihalache Monica Unatinszki Marek Marathon 1600 Mixt
106 Danielle X 2 Cirlan Daniela – Catalina Zamfir Daniela Marathon 1600 Feminin
107 HAI ShuShaUA Nicu Andreea Nicu Lucian Marathon 3200 Mixt
108 Morometii XXL Serban Negrea Alexandru Moise Marathon 3200 Masculin
109 Floricele Pe Campii Isar Iuliana Ilie Neacsu Corina Marathon 1600 Feminin
110 Doi Oameni La Omu Ghenea Alin Macarie Daniel Vasile Marathon 1600 Masculin
111 TNT – C.A. Ailenei Gabriel Andrei Niga Cristian Mihai Marathon 8500 Masculin
112 TÂRGOVIȘTENII IVAȘCU GABRIEL SIMION MARIA Marathon 7500 Mixt
113 ASD Badea Geo Dobra Alexandru Marathon 8500 Masculin In asteptare
114 Terraformers Tcaciu Virgil Alin Nemes Ioan Alexandru Marathon 3200 Masculin
115 RoCa Draghia Claudiu Lucanu Adrian Marathon 8500 Masculin
116 SevenTeam Petrescu Georgeta Bratu Toma Marathon 3200 Mixt
117 Green Marmot Botezatu Adina Marina Botezatu Lucian Marathon 1600 Mixt
118 Statu’ Paralel Laiu Cristian Urs Bogdan Marathon 3200 Masculin
119 Oitele Oita Claudiu Oita Andreea Marathon 1600 Mixt
120 Melcii Zburători Tamas Iosif Narcis Florentina Bercu Marathon 3200 Mixt
121 Absolut NEACSU Catalin ISAR Mihai Marathon 3200 Masculin
122 CoCoCentenaurii Constantin Codrin Covaci Constantin Marathon 8500 Masculin
123 Kicking Omu Gugila Razvan Mihalcea Oana Marathon 7500 Mixt
124 Mi-s ROMANCA ALERGATOARE DOBREA IONELA Uscoiu Ioana Marathon 3200 Feminin
125 D&G Iancu David Godza Mihai Marathon 8500 Masculin
126 White Box On The Rocks Mosoiu Dragos Munteanu Dragos Marathon 8500 Masculin
127 Antrenoru’ și Elevu’ Dedov Eugeniu Boiciuc Chiril Marathon 8500 Masculin
128 Tambal Si Bass Cotorelea Adrian-Cristian Uzea Ionut Marathon 3200 Masculin
129 SS Ungureanu Stefan Curuciuc Silviu Marian Marathon 3200 Masculin
130 Speedy&VeVe Simionescu Irina Manole Florin Marathon 3200 Mixt
131 Astia Care Alearga – B&O Cimpan Ovidiu Rotar Sebastian Marathon 1600 Masculin
132 Dopati Cu Sfecla Rosie Dologa Sebastian-Emil Dologa Marcel-George Marathon 3200 Masculin
133 LaCrama.RO Lacrama Dragos Lacrama Diana Marathon 1600 Mixt
134 321sport Girls Chipurici Cristina Restivan Maria Alexandra Marathon 1600 Feminin
135 Astia Care Alearga-A&O Cimpan Andrada Cristurean Ovidiu Marathon 1600 Mixt
136 ANIMED ARAD Klein Adriana Tulvan Noemi Marathon 1600 Feminin
137 Epsilon Oancea Florin-Danut Neagu Anca Marathon 3200 Mixt
138 Bucuria Alergarii Diaconu Denisa Serban Iulian Marathon 7500 Mixt
139 By Vinatti Szabó Judit Szimandl Anita Marathon 8500 Feminin In asteptare
140 INVICTUS IASI COCA MARCEL GIRDEA MIHAI Marathon 7500 Masculin
141 DINCOACE DE POD Helgiu Alin Chengher Mihai Marathon 3200 Masculin
142 Blondele Hai-Hui Capov Adriana Spaler Haricleea Marathon 3200 Feminin
143 Astia Care Alearga- A&C Harangozo Adriana Cristurean Carmen Marathon 1600 Feminin
144 East Carpathian Team Szocs Laszlo Iordănoaia Ion Marathon 8500 Masculin
145 Ursii Paunescu Bogdan Gherghel Florin Marathon 1600 Masculin
146 TEAM A.R. Roinita Andrei Rada Andra Marathon 3200 Mixt In asteptare
147 Astia Care Alearga – A&B Cristurean Bogdan Harangozo Attila Marathon 1600 Masculin
148 Pensiunea Irina Zarnesti Coltea Ioan Coltea Catalin-Razvan Marathon 1600 Masculin
149 *lin Iordache Alin Matei Catalin Marathon 3200 Masculin
150 Carpaticii Zoltan Neagu Florin Alexandru Trusca Daniel Marathon 8500 Masculin
151 Fathers Of Twins Neagu Corneliu Voloşincu Iulian Marathon 8500 Masculin
152 CiucasX3 & Andrei Gheorghiu Andrei Cristea Mihai Marathon 7500 Masculin In asteptare
153 KINGS CANYON DRAGAN COSTINELA ILIE OVIDIU CRISTIAN Marathon 3200 Mixt
154 Înfloresc Florescu Radu Florescu Adrian Marathon 3200 Masculin
155 Baietii Cu Apa Voivozeanu Calin Iures Alexandru Madalin Marathon 3200 Masculin
156 2 Girls 1 Peak Sabo Ioana Maria Vermesan Teodora Maria Marathon 1600 Feminin
157 Ciucas X3 Ladies State Alexandra Dorohoi Corina Marathon 3200 Feminin
158 Socatele Negru Stinga Cristinel Gheorghe Balogh Arpad Marathon 7500 Masculin In asteptare
159 Calatorii Budau Carmen Rebenciuc Daniel Marathon 7500 Mixt
160 Run Buddies Ghita Radu Enescu Bogdan Marathon 1600 Masculin
161 Pinguinii Carpatini Ilie Dragos Ionut Rosu Marius Marathon 7500 Masculin
162 Sunt In Forma Beletoiu Claudiu Ionel Ionita Florin- Sebastian Marathon 8500 Masculin
163 ANS Stanculescu Nicolae Stanescu Adrian Marathon 1600 Masculin In asteptare
164 Ţuicarii Neagu Ionut-Costin Ionita Sebastian Marathon 3200 Masculin
165 Ciucas X3 Honey Team State Dragos Buiac Cristian Marathon 8500 Masculin
166 C&B Tirziu Catalin Florea Bogdan Alexandru Marathon 3200 Masculin
167 FloWer PoWer Rotila Liliana Brocea Daniela Mariana Marathon 3200 Feminin
168 The Power Of Will Iorga Ionela Nicoleta Zamisnicu Robert Constantin Marathon 8500 Mixt
169 Tarpans Tarpan Celus Tarpan Katerine Marathon 3200 Mixt
170 Sunshine Gancearuc Ana Gheorghita Vitalie Marathon 3200 Mixt
171 Duios Ca O Drujba Florescu Catalin Neacsu Alexandru Marathon 8500 Masculin
172 Eat Pasta Run Fasta Bulete Cristian Nalban Valeriu Marathon 3200 Masculin
173 Heelraiser Bica Monica Tase Valentina Marathon 3200 Feminin
174 Atitudine In Altitudine Savu Adina Gligor Andrei Marathon 8500 Mixt
175 AXC Familia De Ursi Gican Claudia Pana Andrei Marathon 1600 Mixt
176 Eu Si-o Bunaciune Panait Ionut Bizic Floarea Marathon 1600 Mixt
177 13 Radulescu Cristiana Radulescu Vlad Marathon 1600 Mixt
178 BuMu Musat Daniel Musat Luiza Marathon 3200 Mixt In asteptare
179 Might And Magic Socaci Ciprian Mocuta Marius Marathon 7500 Masculin
180 TUCAN Marin Dana Sangeorzan Lazar Marathon 3200 Mixt
181 CiucasX3 Giants Loloiu Ioana Luiza Ivanov Octavian Andrei Marathon 3200 Mixt
182 Smurfs Team NEDELCU ROXANA VALENTINA Dumitrascu Ion Marathon 3200 Mixt In asteptare
183 Echipa 4R Rugina Cosmin Raducu Maria Marathon 7500 Mixt
184 Dintea și Mintele Crudu Valeriu Munteanu Vlad Marathon 7500 Masculin
185 Next2U Minzala Sorin Coman Nicolae Marathon 3200 Masculin
186 One Day Foca Oana Maria Dan Constantin Marathon 1600 Mixt
187 Echipa/Alfa Gavrilescu Marian Marin Razvan-Ionut Marathon 7500 Masculin
188 Love For My Carpathians, Passion For Running! Serban Roxana Virlan Alexandru Marathon 3200 Mixt
189 Doua Belele Serban Marian Teodorescu Adrian Marathon 8500 Masculin
190 Talent Terinte-Balcan George Calapod Ovidiu Marathon 3200 Masculin
191 Jder & Excel MARINESCU Mihai Mustata Vlad Marathon 8500 Masculin
192 Ronaco Lenart Denes Lenart Gyongyi Marathon 3200 Mixt
193 Racheta Spre OMU Hornea Valentin Savoiu Andrei Marathon 3200 Masculin
194 PLAY OUT DISOR-PURCICA MARIAN-ALEXANDRU PASARGIU RARES Marathon 3200 Masculin
195 Hike&BikeTeam Ungureanu Adrian Vasilescu Vlad Marathon 7500 Masculin
196 Vibratii Montane Nicoara Marius Costiniu Mihaela Cristina Marathon 3200 Mixt
197 Acum Ori Niciodata Gheorman Bogdan-Iulian Necula Ovidiu Marathon 8500 Masculin
198 UpSky Trail Ticlea Irinel Neagu Marian Marathon 8500 Masculin
199 Team Run Dobre Adrian Dumitru Emil Marathon 3200 Masculin
200 Happy Family Isaia Mihaela Isaia Radu Marathon 3200 Mixt
201 INVICTUS2 Drăghin Florentin Benko Bela Marathon 3200 Masculin
202 Sports&Diabetes Comsa Mihai Orbu Cristian Marathon 3200 Masculin
203 H&L Iasi Huma Marius Lefter Stefan Marathon 3200 Masculin
204 Sotr Ruta Tadeusz Olbryś Stanisław-Adam Marathon 8500 Masculin
205 CrinAlb Coltiadis Alina Necula Roxana Marathon 3200 Feminin
206 Mosucucosu Team Dumitru Robert Sosu Dorian Marathon 1600 Masculin
207 Free Spirit Marcu Radu Andrei Nitu Liliana-Mariana Marathon 7500 Mixt
208 Dincolo De Pod Dan Egri Bogdan Brumbea Marathon 3200 Masculin
209 Stay Insane Choros Piotr Grudzien Kamil Marathon 3200 Masculin
210 On The Rocks Rotter Oana Veres Razvan Marathon 3200 Mixt
211 Fetele Lu’ Milea Radutoiu Melania Siboiu Roxana Marathon 8500 Feminin
212 Rocketuțele Tica Andra Stanila Marinel Marathon 3200 Mixt
213 Stay Insane D. Dyś Paweł Dyś Małgorzta Marathon 3200
214 Love2Run ,,Lolek& Bolek” Voda Daniela Neacsu Floricica Marathon 8500 Feminin
215 Run Like Brothers Tudor Stefan Tudor George Leonard Marathon 3200 Masculin
216 Noaptea Ca Hotii Nita Robert Stelian Stoica Octavian Marathon 3200 Masculin
217 2xEugen Secmerean Eugen Diaconiţă Eugen Marathon 3200 Masculin
218 ARO & TRACTOR Malacea Bogdan Obada Mihail Marathon 7500 Masculin
219 Los Transpiros Gal Gergely Butiurca Sandor Marius Marathon 8500 Masculin
220 Martienii Toma Florina Sima Ionut Marathon 3200 Mixt
221 Huhurezii CATY&CLAU IONESCU CLAUDIU POPESCU ECATERINA Marathon 3200 Mixt
222 MaraCiuca Simion Alexandru Toma Cristian Marathon 3200 Masculin
223 GeoCCT Ciucă Marian-George Ionescu George Marathon 3200 Masculin
224 EXPLORE Popescu Sebastian Ciociu Adrian Marathon 8500 Masculin
225 RunforFun Stere Ionut Carapanceanu Dan Marathon 1600 Masculin
226 KOGAION TEAM Spiridon Alexandru Spiridon Marius Marathon 8500 Masculin
227 Tzusti… Ca Si Anul Trecut Groza Mihaela Trufin Livian Radu Marathon 3200 Mixt
228 Constanta Cycling Team – Renu’ SlowMo’ Stanciu Adina Nicoleta Stanciu Adrian Marathon 1600 Mixt
229 Triple Trouble! Berbece Mihaela Carp Mihai Marathon 7500 Mixt
230 Hoinari Pe Creste Ichim Liviu Cosma Adrian Marathon 8500 Masculin
231 DreamTeam Ungureanu Alexandra Amza Ciprian Marathon 3200 Mixt
232 ARIS TEAM Voinescu George-Razvan Serban Silviu Alexandru Marathon 3200 Masculin
233 Ștrengărițele Sulea Lavinia Mihutescu Anca Marathon 3200 Feminin
234 Solstafir Marinescu Ramona Dogaru Dariana Marathon 3200 Feminin
235 Octav&Octav Petrescu Octavian Plopeanu Radu Octav Marathon 3200 Masculin
236 Avem Treaba Croitoru Vasile Boitan Laura Marathon 1600 Mixt
237 Renii Irimiea Alexandru Hategan Claudiu Marathon 3200 Masculin
238 Șoimii Dunăreni Vali Munteanu Otilia Eachimov Marathon 3200 Mixt
239 Stan&Stan Cirlig Andreea Enescu George Marathon 1600 Mixt
240 Pot&co Potcovaru Cristian Potcovaru Madalina Marathon 1600 Mixt
241 Recidivistii Antonescu Bogdan Haita Cristina Marathon 3200 Mixt
242 FLORISIMO CADAR FLORINELA PETER SIMONA Marathon 3200 Feminin
243 CHELIOSUL & BĂRBOSUL Corneanu Virgil Ilie Eugen Marathon 3200 Masculin
244 Jedi Doggos Iacob Andrei-Mihai Șerban Liviu-Ioan Marathon 3200 Masculin
245 WYW Popa Marin Popa Alexandra Marathon 3200 Mixt