2012 – Marathon 7500 editia a IV-a

Editia a IV-a – 2012

Obiecte gasite: Am gasit 4 obiecte pierdute sau uitate de concurenti la Marathon 7500 editia 2012: doua bluze, o pereche de manusi, si un bidon. Posesorii sunt rugati sa ne contacteze specificand detalii despre obiecte in vederea restituirii acestora.

Harta 2012 - Elita

Harta 2012 – Elita

Perioada de desfasurare: 19-22 iulie 2012

Traseu:

Elita: distanta: 90 km | diferenta de nivel pozitiva cumulata: 7500 m
Hobby: distanta: 45 km | diferenta de nivel pozitiva cumulata: 3200 mPending translation

Editia a IV-a – 2012

Obiecte gasite: Am gasit 4 obiecte pierdute sau uitate de concurenti la Marathon 7500 editia 2012: doua bluze, o pereche de manusi, si un bidon. Posesorii sunt rugati sa ne contacteze specificand detalii despre obiecte in vederea restituirii acestora.

Harta 2012 - Elita

Harta 2012 – Elita

Perioada de desfasurare: 19-22 iulie 2012

Traseu:

Elita: distanta: 90 km | diferenta de nivel pozitiva cumulata: 7500 m
Hobby: distanta: 45 km | diferenta de nivel pozitiva cumulata: 3200 m

Start:

Elita: 20 iulie 2012, ora 18:00
Hobby: 21 iulie 2012, ora 06:00

Timp limita:

Elita: 26 de ore in postul 10 (Vf. Omu) | 40 de ore la sosire
Hobby: 11 ore in postul 4 (Vf. Omu) | 26 de ore la sosire

Harta 2012 - Hobby

Harta 2012 – Hobby

Participanti:

Elita: 44 echipe masculine | 6 echipe feminine | 24 echipe mixte
Hobby: 58 echipe masculine | 10 echipe feminine | 34 echipe mixte

Podium:

Elita Masculin
Locul I (19 h 22 min): Sponser SiNu – Neagoe Ioan Nusu si Balan Silviu-Constantin
Locul II (22 h 56 min): SPONSER MASTER TEAM – Blajiu Gheorghe si Tilea Pepi
Locul III (24 h 52 min): Get to the point – Sidor Ionut Sebastian si Vinatoru Vlad Mihai

Elita Feminin
Locul I (25 h 49 min): Fetele Alternative – Tanase Gianina si Vasiac Diana-Maria
Locul II (27 h 31 min): SiS Adventure – David Cornelia Gabriela si David Silvia Catalina
Locul III (32 h 4 min): SpeoJump – Alexandru Mariana si Micula Adina

Elita Mixt
Locul I (27 h 55 min): Zăpă-Zvăpă Team – Lucian Liteanu si Labăr Paula Maria
Locul II (31 h 13 min): Lmacs – Maxim Laura si Cosma Adrian
Locul III (33 h): Movement – Popa Georgiana si Boja Bogdan

Hobby Masculin
Locul I (7 h 54 min): Totalca Florin si Florea Daniel
Locul II (8 h 9 min): Floare de Colt – tineret – Midvichi Alexandru si Purcea Ionut
Locul III (8 h 41 min): Alternative RUN – Icma Ion si Farkas Razvan

Hobby Feminin
Locul I (10 h 47 min): Flori de colt – Grigore Eliza si Mate Monika Julia
Locul II (11 h 54 min): Adrenalinele – Antal Monica si Chindris Claudia
Locul III (12 h 3 min): Talpa iute – Balan Luminita si Damiean Irina Valentina

Hobby Mixt
Locul I (9 h 5 min): Valcenii – Gabriela Radu si Nitulescu Alexandru
Locul II (9 h 10 min): Getica – Lixandru Daniel si Hiroko Ogawa
Locul III (9 h 58 min): Activ spirit – Scortanu Cristina si Caba Dan Sorin

Clasament complet

Articole:

Poze:

Start:

Elita: 20 iulie 2012, ora 18:00
Hobby: 21 iulie 2012, ora 06:00

Timp limita:

Elita: 26 de ore in postul 10 (Vf. Omu) | 40 de ore la sosire
Hobby: 11 ore in postul 4 (Vf. Omu) | 26 de ore la sosire

Harta 2012 - Hobby

Harta 2012 – Hobby

Participanti:

Elita: 44 echipe masculine | 6 echipe feminine | 24 echipe mixte
Hobby: 58 echipe masculine | 10 echipe feminine | 34 echipe mixte

Podium:

Elita Masculin
Locul I (19 h 22 min): Sponser SiNu – Neagoe Ioan Nusu si Balan Silviu-Constantin
Locul II (22 h 56 min): SPONSER MASTER TEAM – Blajiu Gheorghe si Tilea Pepi
Locul III (24 h 52 min): Get to the point – Sidor Ionut Sebastian si Vinatoru Vlad Mihai

Elita Feminin
Locul I (25 h 49 min): Fetele Alternative – Tanase Gianina si Vasiac Diana-Maria
Locul II (27 h 31 min): SiS Adventure – David Cornelia Gabriela si David Silvia Catalina
Locul III (32 h 4 min): SpeoJump – Alexandru Mariana si Micula Adina

Elita Mixt
Locul I (27 h 55 min): Zăpă-Zvăpă Team – Lucian Liteanu si Labăr Paula Maria
Locul II (31 h 13 min): Lmacs – Maxim Laura si Cosma Adrian
Locul III (33 h): Movement – Popa Georgiana si Boja Bogdan

Hobby Masculin
Locul I (7 h 54 min): Totalca Florin si Florea Daniel
Locul II (8 h 9 min): Floare de Colt – tineret – Midvichi Alexandru si Purcea Ionut
Locul III (8 h 41 min): Alternative RUN – Icma Ion si Farkas Razvan

Hobby Feminin
Locul I (10 h 47 min): Flori de colt – Grigore Eliza si Mate Monika Julia
Locul II (11 h 54 min): Adrenalinele – Antal Monica si Chindris Claudia
Locul III (12 h 3 min): Talpa iute – Balan Luminita si Damiean Irina Valentina

Hobby Mixt
Locul I (9 h 5 min): Valcenii – Gabriela Radu si Nitulescu Alexandru
Locul II (9 h 10 min): Getica – Lixandru Daniel si Hiroko Ogawa
Locul III (9 h 58 min): Activ spirit – Scortanu Cristina si Caba Dan Sorin

Clasament complet

Articole:

Poze:

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.